Uwaga!! Domena artykulyhigieny.pl na sprzedaż - kontakt: +48 601 204 735

Czas realizacji zamówienia

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA I DOSTĘPNOŚĆ TOWARU

Termin realizacji zamówienia

Sklep Internetowy www.artykulyhigieny.pl dokłada  wszelkich starań, aby zamówione towary znalazły się u Państwa w jak najkrótszym czasie. Na czas oczekiwania na przesyłkę składa się okres realizacji zamówienia w Sklepie Internetowym  i czas dostarczenia przesyłki przez spedytora czy transport własny sklepu. Czas oczekiwania na przesyłkę zależy od wybranej formy doręczenia i rodzaju produktu.
Przewidywany czas realizacji zamówienia od momentu jego potwierdzenia w naszym sklepie wynosi  od 1 do 7dni roboczych. (zazwyczaj 1,2 dni robocze) .W pozostałych przypadkach będziemy Państwa informować telefonicznie lub pocztą e-mail o innym czasie realizacji niż wskazanym wyżej.
Przewidywany czas realizacji zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców, a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o czasie realizacji, z uwagi na mnogość i jakość czynników (np.: niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne, itp.), które mogą mieć wpływ na informację możliwe jest zarówno skrócenie, jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasz konsultant poinformuje Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia wskazując jednocześnie przewidywany czas realizacji dostawy.
Na przewidywany czas realizacji dostawy składa się czas dostawy do naszego magazynu plus 1 dzień roboczy na dostawę przez kuriera do Państwa.
Należy jednak zwrócić uwagę, że zakładany 1 dzień roboczy na dostawę przez firmę kurierską spełniony jest w przypadku 90% przesyłek. Niestety w przypadku pozostałych 10 % możliwe są opóźnienia np. z powodu uszkodzenie samochodu dostawczego, wypadku, ciężkich warunków pogodowych, itp. Przewidując termin dostawy do Państwa, należy uwzględnić możliwość wystąpienia opóźnień z winy firmy kurierskiej.

Istnieje  również możliwość złożenia zamówienia na towary niedostępne w ofercie Sklepu Internetowego www.artykulyhigieny.pl. Możliwość złożenia i termin realizacji zamówień specjalnych na towary nie będące w stałej ofercie sklepu uzgadnia się indywidualnie z Działem Handlowym. Wówczas poinformujemy Państwa o możliwości realizacji zamówienia specjalnego bądź o jego anulowaniu w przypadku, gdy towar został już wycofany ze sprzedaży.

O czym należy pamiętać

1. Realizacja zamówienia rozpoczyna się zawsze od momentu jego potwierdzenia! Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie jego zamówienia może wydłużyć czas realizacji.
2. Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia.
3. Podawany przewidywany czas realizacji zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
4. Za opóźnienia w dostawie wynikające z winy firm kurierskich, firma IREX SERWIS  nie ponosi odpowiedzialności.