Uwaga!! Domena artykulyhigieny.pl na sprzedaż - kontakt: +48 601 204 735

Sklep Internetowy - informacje

Sklep Internetowy www.artykulyhigieny.pl   został założony w 2011 roku i jest prowadzony przez firmę „IREX SERWIS” P.P.H.U. - Twój Serwis Higieny  , która od  2004roku zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych i profesjonalnych rozwiązań w zakresie technologii utrzymania czystości i higieny przede wszystkim dla instytucji publicznych,  firm, zakładów przemysłowych, a szczególności podmiotów medycznych, gabinetów lekarskich, zakładów opieki zdrowotnej, weterynarii, salonów fryzjersko-kosmetycznych oraz spa.

Od trzech lat prowadzimy stałą i regularną sprzedaż internetową poprzez portal allegro: http://allegro.pl/sklep/4598888_irex-serwis  poszerzając w ten sposób grono zadowolonych klientów o teren całego kraju. ( patrz komentarze i oceny )
       Bardzo dynamicznie rozwijający się rynek usług internetowych w ostatnich kilku latach, jak i rosnące potrzeby naszych dotychczasowych klientów m.in.: w zakresie szybkiej obsługi, łatwego dostępu do produktu, szczegółowego opisu, kart MSDS, pełnego zakresu zastosowania oraz pełnej informacji o nowościach, czy organizowanych promocjach przez producentów i dostawców, skłoniło nas do uruchomienia sklepu internetowego www.artkulyhigieny.pl , który ma umożliwić w szybki i łatwy sposób dotarcie do bogatej oferty różnych producentów nie tylko w zakresie samego produktu, ale również pełnej informacji na jego temat z możliwością bezpośredniej konsultacji i dokonania zakupu po atrakcyjnych cenach, bez ograniczeń czasowych.
     

Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż rejestracja w sklepie jest w pełni bezpłatna i niezobowiązująca. Założenie swojego konta i zalogowanie się bezpośrednio na naszych stronach sieci Web umożliwi Państwu m.in.: przeglądanie towarów i produktów wraz z dostępem do bieżących aktualizacji, opisów i ulotek producentów oraz dodatkowych informacji, w tym kart charakterystyki preparatów chemicznych MSDS proponowanych i sprzedawanych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.artkulyhigieny.pl
     Obsługa naszego sklepu mieści się w siedzibie firmy „IREX SERWIS” P.P.H.U. w Poznaniu, przy ul. Morzyczańskiej 8/1. Dołożymy wielu starań , aby nasz sklep  www.artkulyhigieny.pl stał się największym profesjonalnym sklepem internetowym w branży czystościowo - higienicznej, gdzie kupowanie jest przyjemne i w pełni bezpieczne , a przy okazji oszczędza Państwa czas i pieniądze.

ZAPRASZAMY


Dane przedsiębiorcy zgodnie z ustawą Dz.U. 2000.22.271 z dnia 02.03.2000 roku:

Pełna nazwa:
„IREX SERWIS” P.P.H.U. Sylwia Słowińska
Ul. Morzyczańska 8/1
61-252 Poznań
NIP : 782-107-92-42
REGON : 634361170
Nr wpisu Wydz. Działalności Gosp.  22632/2002/S
Nr konta : 83-1160-2202-0000-0002-0320-0051(Bank Millennium S.A.) 

Kontakt :
Tel. 601 – 204 -735
e-mail :  biuro@artykulyhigieny.pl lub irex.serwis@xl.wp.pl  

Sklep nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej !